5.07.2011

Yoomi - pierwsza butelka do karmienia dziecka z podgrzewaczem

Dzisiaj pokazujemy produkt, który zachwycił nas nie tylko swoją innowacyjnością, ale także wyglądem, czyli to, co lubimy i co powinien posiadać każdy przedmiot użytkowy. Zarówno butelka Yoomi, jak smoczek, podgrzewacz i opakowanie są bardzo ładne - dobrze zaprojektowane. Produkt został uznany za jeden z piętnastu najlepszych wynalazków brytyjskich w ostatniej dekadzie. Dostał też wiele nagród.
Innowacyjność butelki polega na tym, że została ona zaprojektowana z myślą o ułatwieniu rodzicom podgrzewania pokarmu. Wystarczy nacisnąć guzik na smoczku i dzięki temu włączyć podgrzewacz, który sprawia, że pokarm w 60 sekund jest gotowy. Jego temperatura utrzymuje się około godziny. Ciepły, odpowiednio ukształtowany smoczek pomaga dziecku łagodnie przejść ze ssania piersi na jedzenie z butelki. Dodatkowo posiada on funkcję antykolkową. Butelka ma ergonomiczny kształt, ułatwiający jej trzymanie. Podgrzewacz jest ładowany akumulatorem, który starcza na 100 razy. Wszystkie części można kupić osobno, więc nie ma problemu z wymianą na nowe. Butelki dostępne są w różnych pojemnościach, a smoczki posiadają trzy stopnie przepływu pokarmu. Na stronie pokazane są też szczegółowe rysunki z instrukcją użytkowania. Produkt nie zawiera BPA, można go myć w zmywarce. Doskonale sprawdzi się w podróży. 
Video o yoomi:
yoomi.com
via
yoomi.com

2 komentarze:

  1. idealny pomysł mam półtora rocznego chłopczyka i szukam pomysłu na jego pokój wiec przejrze cały twój blog zapraszam do nas http://emovere-blue.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mamy nadzieję, że nasz blog będzie inspirujący nie tylko przy urządzaniu pokoju :).

    OdpowiedzUsuń