1.10.2011

Świetne francuskie skrzynki na zabawki (NONAH)

Jeśli będąc dziećmi mieliście drewniane skrzynki na zabawki, to na pewno dobrze wiecie, że nie służyły one jedynie do przechowywania. Tamte skrzynki nie były zaprojektowane z myślą o tym, że dzieci będą na nich np. siadać czy też stawać. Miały jedynie spełniać funkcję pojemnika, do którego łatwo wrzucić wszystkie rzeczy. 

Projekt firmy Nonah zachwycił nas właśnie dlatego, że ich skrzynki zostały zaprojektowane tak, by pełniły funkcję mebla-zabawki. Projektant prawdopodobnie sam się bawił tak, jak my kiedyś, a może po prostu przewidział co dzieci będą z nimi robić. Bardzo ładny projekt. Prostym w kształcie skrzynkom dużo efektu dodaje połączenie naturalnego drewna z kolorem oraz kształt otworów. Naszym zdaniem mogą one wyglądać fajnie i być funkcjonalne nie tylko w pokoju dziecięcym. Jedynym minusem jest cena - od 150 euro za skrzynkę, trzy w komplecie - 390 euro. 

Nonah w najbliższych dniach zdominuje bloga, bo warto pokazać więcej ich produktów.
via nonah.fr

2 komentarze:

  1. Jestem wielka fanka tej rodzinnej firmy, I na dodatek wszystko produkowane u naszych bliskich sasiadow, szkoda ze cena taka zaporowa, ciekawe czemu :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. My też jesteśmy nimi zachwycone, ale cena rzeczywiście zwala z nóg.

    OdpowiedzUsuń