30.01.2013

Miś Kamyczek (O.B.Designs) - KONKURSDzisiaj przedstawiamy Wam misia Kamyczka firmy O.B.Designs. Jest on uroczy, miękki, miły do przytulania. Można się w nim od razu zakochać. Miś jest dość duży, bo ma 30 cm. Idealnie nadaje się na prezent. Co tu dużo pisać, zobaczcie zdjęcia. Oprócz Kamyczka jest również miś Promyczek oraz ich wersje z kocykami. Wszystkie można kupić w sklepie Bibabu.pl.


Ale to nie koniec na dzisiaj :). Teraz najważniejsza wiadomość.
Na naszej nowej stronie My Super Toy ogłaszamy KONKURS na najfajniejszą zabawkę z dzieciństwa. Można tam wygrać misia Kamyczka (szczegóły podajemy niżej). Sponsorem nagrody jest sklep Bibabu.pl.Czekamy na zdjęcia zabawek do 20 marca. Najbardziej popularne wygra misia. Im wcześniej się ukaże na Fb tym lepiej, ponieważ więcej osób może je polubić. Nie zwlekajcie, wysyłajcie już dzisiaj. Jak tylko je otrzymamy, to wrzucimy na Facebooka i blog. W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia oznaczone logo My Super Toy.

Jak przyłączyć się do zabawy?
Polub My Super Toy na Facebooku (facebook.com/mysupertoy). Zrób zdjęcie ulubionej zabawki lub zeskanuj stare fotografie, uzupełnij poniższe informacje i wyślij na adres: my.super.t(at)gmail.com.

nazwa zabawki /
name of toy*:
właściciel / owner:
wiek zabawki / age of toy*:  
rok zdjęcia / year of the photo:
projektant / designer:
kraj / country*:
komentarz albo historia / comment or history:

* pole wymagane

Jeśli przesyłacie zdjęcie swojego dziecka, prosimy o umieszczenie w treści e-maila poniższego oświadczenia.
Ja niżej podpisany/a oświadczam, że jestem prawnym opiekunem dziecka przedstawionego na przesłanej/ych przeze mnie fotografii/ach. Wyrażam zgodę na publikację jego wizerunku na stronie internetowej My Super Toy oraz na portalu społecznościowym Facebook, na profilach: My Super Toy oraz Design dla dzieci.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz