15.11.2013

KONKURS

fot. Daria Piotrowska           

>>> O KONKURSIE:

Już po raz trzeci startuje akcja „Design dla zwierząt”. Będzie można kupić produkty polskich projektantów i tym samym wesprzeć zwierzęta. Z tej okazji wspólnie z DDZ organizujemy KONKURS na zrobienie zdjęcia dziecka w jego pokoju z ulubionym zwierzakiem. >>> WARUNKI WZIĘCIA UDZIAŁU 1. Polub na Facebooku strony „Design dla dzieci i nie tylko...” (facebook.com/DesignDlaDzieci) oraz „Design dla zwierząt” (facebook.com/designdlazwierzat).
2. Polub zdjęcie informujące o konkursie (facebook.com).
3. Sfotografuj dziecko w jego pokoju z ulubionym zwierzakiem.
4. Wyślij zdjęcie wraz z oświadczeniem (poniżej) na adres ddd.konkurs@gmail.com do 4 grudnia. Ja niżej podpisany/a oświadczam, że jestem prawnym opiekunem dziecka przedstawionego na przesłanej/ych przeze mnie fotografii/ach. Wyrażam zgodę na publikację jego wizerunku na stronie internetowej designdladzieci.com oraz na portalu społecznościowym Facebook, na profilach: facebook.com/DesignDlaDzieci oraz facebook.com/designdlazwierzat >>> NAGRODY:

I MIEJSCE – Mata z myszą firmy Igolo
WYRÓŻNIENIA - 10 naklejek na samochód do wyboru: „Cat on Board” lub „Dog on Board” (projekt Ewa Jędrzejczak dla Akcji DDZ)>>> TERMINY: 15.11.2013 - ogłoszenie konkursu
04.12.2013 - termin nadsyłania prac (do północy)
06.12.2013 - ogłoszenie wyników, publikacja zdjęć wybranych przez jury na stronach:
- designdladzieci.com - facebook.com/DesignDlaDzieci
- facebook.com/designdlazwierzat
>>> JURY: - „Design dla dzieci”
- „Design dla zwierząt” REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest blog „Design dla dzieci i nie tylko...” (designdladzieci.com) i akcja  „Design dla zwierząt” (facebook.com/designdlazwierzat)
2. Nagrody:
I MIEJSCE – Mata z myszą firmy Igolo
WYRÓŻNIENIA - 10 naklejek na samochód do wyboru: „Cat on Board” lub „Dog on Board” (projekt Ewa Jędrzejczak dla Akcji DDZ)
3. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia dziecka w jego pokoju z ulubionym zwierzakiem.
4. Etapy konkursu:
15.11.2013 - ogłoszenie konkursu
04.12.2013 - termin nadsyłania prac (do północy)
06.12.2013 - ogłoszenie wyników, publikacja zdjęć wybranych przez jury na stronach:
5. Warunki wzięcia udziału w konkursie:
- polub na Facebooku profil „Design dla dzieci i nie tylko...” (facebook.com/DesignDlaDzieci) oraz profil „Design dla zwierząt” (facebook.com/designdlazwierzat)
- polub na Facebooku zdjęcie informujące o konkursie (facebook.com)
- sfotografuj dziecko w jego pokoju z ulubionym zwierzakiem
- wyślij zdjęcie na adres ddd.konkurs@gmail.com do 4 grudnia
- umieść w treści e-maila oświadczenie, o którym mowa w 9 punkcie Regulaminu.
6. Do udziału w konkursie można zgłosić maksymalnie trzy prace.
8. Blog „Design dla dzieci i nie tylko...” i akcja „Design dla zwierząt” zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć konkursowych w dowolnej formie i postaci. Zdjęcia nadesłane na konkurs stają się własnością bloga. Przysyłając je, autor wyraża zgodę na ich późniejsze rozpowszechnianie.
9. Zdjęcia mogą przesyłać tylko prawni opiekunowie dziecka. Zgłoszenie oprócz zdjęć musi zawierać zgodę prawnych opiekunów na publikację wizerunku dziecka, czyli poniższe oświadczenie:
Ja niżej podpisany/a oświadczam, że jestem prawnym opiekunem dziecka przedstawionego na przesłanej/ych przeze mnie fotografii/ach. Wyrażam zgodę na publikację jego wizerunku na stronie internetowej designdladzieci.com oraz na portalu społecznościowym Facebook, na profilach: facebook.com/DesignDlaDzieci oraz facebook.com/designdlazwierzat
10. Osoby spokrewnione z „Design dla dzieci i nie tylko...” oraz „Design dla zwierząt”
nie mogą brać udziału w konkursie.
11. W skład Jury wchodzą przedstawiciele:
- bloga „Design dla dzieci i nie tylko...”
- akcji „Design dla zwierząt”
12. Zwycięzca oraz wyróżnieni zostaną powiadomieni o wynikach e-mailem.
13. Nagrody zostaną przekazane drogą pocztową lub kurierem. Na terenie Polski koszt przesyłki pokryje organizator.
14. Blog „Design dla dzieci i nie tylko...” i akcja „Design dla zwierząt” zastrzega sobie prawo do przedłużenia trwania konkursu jeśli będzie mało zgłoszeń oraz do ewentualnego przyznania dodatkowych nagród.
15. Osoby biorące udział w konkursie w pełni zwalniają serwis Facebook z odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód mogących powstać w wyniku organizacji konkursu.
16. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
17. Udział w konkursie jest bezpłatny i równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz zrzeczeniem się ewentualnych roszczeń w stosunku do spółki Facebook, Inc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz